Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@kancelariagrabowski.pl
Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@kancelariagrabowski.pl
Profesjonalni prawnicy
adwokaci i radcowie prawni
Doświadczenie
Ponad 1.000 Klientów
Numer #1
w Krakowie
Bezpłatna wycena

Podział majątku Kraków

Bogate doświadczenie, setki przeprowadzonych spraw

Przeprowadziliśmy setki postępowań o rozwód w Krakowie oraz innych miastach min. Kielcach, Katowicach czy Warszawie. Od ponad 10 lat pomagamy małżonkom, którzy postanowili rozwiązać swoje małżeństwo. Doradzamy im w sprawie opieki nad dziećmi, alimentami czy podziałem majątku. Bardzo dobrze rozumiemy specyfikę działania Sądów Okręgowych, w tym wydziałów rodzinnych. Współpracujemy z sędziami rodzinnymi od początku działania Kancelarii prawnej tj. od ponad 10 lat. 

podział majątku kraków

Po rozwiązaniu małżeństwa otwiera się droga do podziału majątku małżonków. Zatem już na etapie prowadzenia postępowania o rozwód nasi klienci otrzymują wsparcie i wskazówki w sprawie przyszłego podziału. Prowadziliśmy setki skutecznych negocjacji w tym zakresie. Podział majątku może być procesem wymagającym od dobrego adwokata czy radcy prawnego znajomości przepisów prawa oraz umiejętności negocjacyjnych. Sytuacja może być bardziej skomplikowana gdy małżonkowie posiadają zobowiązania w postaci kredytu hipotecznego. Inną kwestią wymagającą doświadczonego adwokata lub radcy prawnego jest sytuacja, gdy małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia w sprawie sposobu podziału majątku. W sytuacji gdy negocjacje nie doprowadzą do zawarcia umowy, wówczas adwokat lub radca prawny złoży wniosek do sądu o podział majątku wspólnego małżonków. Przeprowadziliśmy wiele takich postępowań.

  • Ponad 10 lat doświadczenia
  • Ponad 500 przeprowadzonych spraw
  • Ponad 1000 zadowolonych klientów
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia

Adwokat
Radca Prawny

W naszym zespole są profesjonalni prawnicy: adwokaci oraz radcowie prawni z tytułem zawodowym

Przeanalizujemy
Twoje cele.

Pomoc prawną zaczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego sytuacji.

ETAP I: Kontakt z adwokatem

Skontaktuj się z Kancelarią i umów spotkanie. Na pierwszym spotkaniu prawnik dokona wyceny swojej pracy i przedstawi wszelkie koszty jakie związane są z prowadzeniem postępowania o rozwód. Będziesz mógł się zastanowić i podjąć decyzję.

ETAP II: Udzielenie pełnomocnictwa

Po akceptacji kosztów związanych z pomocą prawną, adwokat lub radca prawny specjalizujący się w postępowaniach o rozwód przygotuje pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo upoważni adwokata lub radcę prawnego do działania, w imieniu klienta. Po uzyskaniu podpisu klienta na treści pełnomocnictwa adwokat rozpocznie pierwsze działania prawne.

ETAP III: Reprezentacja sądowa

W kolejnym etapie adwokat lub radca prawny specjalizujący się w prowadzeniu spraw rozwodowych będzie reprezentował klienta przed sądem. Obecność adwokata lub radcy prawnego na rozprawie da Ci poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz się obawiać. Adwokat lub radca prawny wszystkim się zajmie i będzie chronił twoje interesy w trakcie postępowania sądowego.

Jeśli szukasz dobrego adwokata od rozwodów lub radcę prawnego specjalizującego się w prawie rodzinnym to zapraszamy abyś skontaktował się z naszą Kancelarią. Gwarantujemy zaangażowanie w Twoją sprawę i podjęcie wszelkich niezbędnych działań szybko i skutecznie !

Podział majątku Kraków

KONTAKT

Potrzebujesz pomocy ?

Wyślij wiadomość. Odezwiemy się niezwłocznie. Lub poprostu zadzwoń !

(+48) 535 250 484
kontakt@kancelariagrabowski.pl

Kontakt