Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@kancelariagrabowski.pl
Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@kancelariagrabowski.pl
Profesjonalni prawnicy
adwokaci i radcowie prawni
Doświadczenie
Ponad 1.000 Klientów
Numer #1
w Krakowie
Bezpłatna wycena

Cennik

Wypełnij formularz aby uzyskać bezpłatną wycenę
Metody wyceny

Ile kosztuje adwokat od rozwodów ?

Koszt adwokata lub radcy prawnego, związany z prowadzeniem sprawy o rozwód, może się nieznacznie różnić. W dużym stopniu wynagrodzenie uzależnione jest on od zakresu sprawy. Od tego czy w postępowaniu będzie orzeczenie winy. Czy sprawa o rozwód będzie dotyczyć ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej. A także, czy między małżonkami jest spór, co do opieki nad dziećmi i alimentów. Wszystkie te kwestie mają wpływ na wysokość wynagrodzenia dla prawnika. 

Ile kosztuje pierwsze spotkanie ?

Biorąc pod uwagę, że każda sprawa jest inna a zakres spraw o rozwód różny warto umówić się z adwokatem lub radcą prawnym na konsultację. Koszt konsultacji to ok. 250 zł. Na pierwszym spotkaniu prawnik ustali dokładnie jaki jest niezbędny zakres prowadzenia sprawy oraz oceni jakie oczekiwania, co do wyniku postępowania ma klient. Po uzyskaniu tych informacji, adwokat lub radca prawny przedstawi dokładną i przejrzystą wycenę swojej pracy. Opowie także, na czym będzie polegać jego rola w postępowaniu.

Ile kosztuje dobry adwokat lub radca prawny ?

Dobry adwokat lub radca prawny cechuje się tym, że na pierwszym spotkaniu przedstawi Ci w sposób przejrzysty koszt swoich usług. Dobry adwokat lub radca prawny postara się, aby nie zaskoczyły Cię dodatkowe koszty związane z postępowaniem sądowym i w sposób zrozumiały przedstawi zasady wynagrodzenia. Takie podejście umożliwi Ci przygotowanie się do postępowania również pod względem finansowym.

KONTAKT

Potrzebujesz pomocy ?

Wyślij wiadomość. Odezwiemy się niezwłocznie. Lub poprostu zadzwoń !

(+48) 535 250 484
kontakt@kancelariagrabowski.pl

Kontakt

Wyślij wiadomość !

Po otrzymaniu wiadomości od Ciebie skontaktujemy się niezwłocznie aby przedstawić Ci wycenę działań prawnych lub umówić pierwsze spotkanie, na którym ustalimy aktualną sytuację i zakres niezbędnych czynności.

    Kancelaria Prawna

    ul. św. Filipa 23, 31-150 Kraków

    Map